• Bist 100
  • Viop 30
  • Dolar
  • Euro

Web sitesi güvenliği

Web sitemiz, üyelerimizin kişisel bilgilerini korumaya dayalı olup, sitemizde bulunan SSL sertifikalarla bilgileriniz ileri seviyede şifrelenip korunur. SSL sertifikalarla bilgilerin sadece doğru adreste deşifre edilmesi sağlanır. Sizden gelen bilgiler otomatik olarak şifrelenir ve sadece bizim tarafımızdan deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Şeker Yatırım, hizmet verdiği kanallarda kullandığı donanım, yazılım ve network altyapısıyla güvenliğinizi sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, ihitiyaçlarınıza yönelik en güncel ve güveninirliği pek çok ortamda test edilmiş teknolojiler kullanılmaktadır.

Size, önemli durumlarda ulaşılabilmesi amacıyla cep telefonu ve e-posta bilgilerinizin sistemimizde güncel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Şeker Yatırım’dan gönderilmiş gibi görünüp size, şifrenizi, kimlik bilgilerinizi, müşteri bilgilerinizi soran ya da kişisel bilgilerinizi güncellemesini isteyen e-postaları kesinlikle dikkate almamalısınız.

Kişisel bilgisayarınızda kullandığınız ürünlerin lisanslı olmalarına dikkat etmeli ve sistemi düzenli olarak güncellemeniz gerekmektedir. Her türlü zararlı içeriklerden korunmak amacıyla bilgisayarınızda güncel bir anti-virüs programı olmalıdır.